Březen 2008

Fashion Craze

30. března 2008 v 18:08
Vlastníte obchod s oblečením. Když k Vám přijde zákazník "řekne" Vám co chce za model. Vy vezmete požadovanou barvuu látky, donesete ji Vaši kolegini, a ta ji ušije. Poté vyzvete zákazníka aby si oblečení ještě vyzkoušel. Samozřejmě prodáváte i jné módní doplňky.
anketa 21

30. března 2008 v 9:42 Ankety
sourozenci

anketa 20

30. března 2008 v 9:33 Ankety
zelenina,ovoce

anketa 19

30. března 2008 v 9:33 Ankety
paprika...

anketa 18

30. března 2008 v 9:28 Ankety
učení

bleskovka 30konec konec konec

30. března 2008 v 9:25 bleskovky
bleskovka 30
  • ahojky
  • jak se máte?
  • líbí se vám me hry?
  • stahli ste si naky?
  • udelali jste ankety?
  • a udelali ste naky bleskovky?
  • co chces na diplom?

písnička hsm

30. března 2008 v 9:22

wedding Dash

30. března 2008 v 9:01
Viděli jste film Svatby posle Mary s Jennifer Lopez? Líbila se Vám její profese? Jestli ano tak tahle hra je pro Vás jako stvořená. Jste totiž svatební agentka! Přidělenému páru budete muset přiřadit co se k nim nejvíce hodí (podle popisu. Nelekejte se i když neumíte anglicky, něco si vyberte, jde jen o body navíc - žádné neztrácíte). Přiřadíte jim květiny, jídlo a svatební cestu. Pak tu máme hsvatební hostinu. Posazujte hosty k sobě tak jak si budou přát, převezměte od nich dárek a potom je jednoduše obsloužíte. Na svatbě se také objeví pár nepříjemností. Například se Vám můžou poprat družičky, může začít hořet nebo se Vám může rozbít mixážní pult. Ničeho se nelekejte, stačí tam poslat svatební agentku a ta všechno vyřeší..

Fashion fits

30. března 2008 v 8:57
Tak zde budete majitelkou obchodu s oblečením. Musíte pravidelně doplňovat zboží, být u kasy a ještě během kolem zákazníku (Pokud si některý ze zákazníků vzpomene, že chce jiný kus oblečení nebo jinou barvu :-)) Za peníze, které si ten den vyděláte si můžete přikoupit další oblečení.

Paradise Pet Salon

30. března 2008 v 8:53
V téhle hře se stanete majitelkou zvířecího salonu. Nejprve si musíte salon zařídit. To znamená vybrat podlahy, tapety, a zařízení (vany, stoly na česání, stoly na stříhání apod.) Postupem času, když ž máte nějaké ty penízky našetřené, si můžete přikoupit další vybavení pro usnadnění práce.

The Office

30. března 2008 v 8:52
Pomozte svým kolegům v kanceláři

Kitty Luv

30. března 2008 v 8:51
Postarejte se o kočičku

Ice Cream Craze

30. března 2008 v 8:49
prodávání zmrzliny

Belle`s Beauty Boutique

30. března 2008 v 8:48
Tak v této hře se představíte v roli kadeřnice a manikérky. Vlastníte kadeřnictví, kde máte prakticky stále plno. Hra je velice jednoduchá, protože zákaznice přehazuje ze židle na židli jen podle toho co zrovna chtějí udělat. To znamená, například: Obarvit, umýt vlasy, ostříhat, vyfoukat. Nebo budou chít nalakovat nehty. Až se Vám roztočí kolečko s barvami nezapomeňte včas kliknout na požadovanou barvu (to samé platí i u barvení vlasů). Jinak po každém úspěšně splněném kole si můžete vylepšit své kadeřnictvím, například novou podlahou nebo můžete změnit barvu okeních rámů

Carrie the Caregiver

30. března 2008 v 8:45
Tak tady si zahrajete na zdravotní sestřičku v porodnici.A to na všech kontinentech světa. Budete muset děti krmit a přebalovat nebo jim dávat léky. Nezapomeňte si po každém přebalení dítěte umýt ruce, nechte přeci nakazit miminka! Jo a taky si berte jídlo - přeci jenom nějakou tu energii potřebovat budete. Příjemnou zábavu.

Carrie the Caregiver 2

30. března 2008 v 8:44
Vzpomínáte na první díl, kdy jste se jako ošetřovatelka starali o miminka? Tak tady si zase zahrajete na paní učitelku. K Vám na hodinu budou postupně chodit děti a vy je budete učit malovat vařit atd...

Nanny Mania

30. března 2008 v 8:42
Tak v této hře máte za úkol uklízet a starat se o rodinu! Jste totiž služka v šestičlenné rodině. Když nastoupíte rodina se skládá pouze z rodičů a jednoho miminka. Postupně se rodí další a další děti. Není se, ale čeho bát. Budete jen muset rodině navařit, posbírat špinavé prádlo po celém domě - vyprat ho, vysušit a uklidit, ustlat postele, odpovědět na e-mail, vybrat poštu, vyčistit akvária... No to jsou ty základní věci. ALE! Kojenci by chtěli pořád jíst a přebalovat, batolata Vám vyhazují knihy z polic (které samozřejmě musíte uklidit), schazují vázy, lampičky atd. Děti školního věku Vám rozhází skříňku s věcmi, rozestýlají postele, kreslí po zrcadlech v koupelně nebo rozhází sedačku. A otec? Ten si jde na golf, a když se vrátí pěkně Vám zaneřádí podlahu. Jediná matka je tak nějak slušně vychovaná a nedělá nepořádek. Na celý úklid mátě v průměru 4 minuty. Tak tedy hodně štěstí !!!