Červenec 2008

emma

31. července 2008 v 20:13


Naky foto vanessy

31. července 2008 v 12:13

fotka

31. července 2008 v 12:08


bleskovka 136konec konec konec

31. července 2008 v 9:30 bleskovky
bleskovka136
 1. ahojky
 2. Jak se máte
 3. hlasnete Tady pro koho chcete
 4. pro koho jste hlasovali?
 5. kolikaty mel hlas?
 6. prihlasili jste se?tu nebo tu
 7. po kolikaty tu si?
 8. co na diplom?
 9. ppaa

Misulka12-dalsí obednavka

31. července 2008 v 8:40
zase jako predtím
Přezdívka::::::::..Mišulka12
Číslo obrazku::::::::::::1
Věk::::::::::12
Kam chces dat vedet?::::::::::na blog www.HeinzlovaMisulka.blog.cz
1,
Trippy Myspace Graphics
2,
Trippy Myspace Graphics
3,
Trippy Myspace Graphics
4,
Trippy Myspace Graphics
5,
Trippy Myspace Graphics
6,
Trippy Myspace Graphics

Misulka12-obednavky

31. července 2008 v 8:29 Pro vás
ahojky lidičky s epřihlaste napište jakou chcete mít prezdívku a vyberte si barvu a císlo obrazku takhle
Prezdívka::::::::::::..Mišulka12
Číslo obrázku:::::::::2
Kolik ti je:::::::::12
Chces pak dat nikam vedet::::::::::::jj na www.HeinzlovaMisulka.blog.cz
1,
Graffiti Creator
2,
Graffiti Creator
3,
Graffiti Creator
4,
Graffiti Creator


bleskovka 135Konec konec konec

31. července 2008 v 7:55 bleskovky
bleskovka135
 • ahojky
 • jak se vede?
 • copak děláte?
 • baví vás Hannah Montana??
 • líbí se vám její píseničky?
 • kdo se vam líbí za celebritu?
 • co na diplom????


za 131bleskovku

31. července 2008 v 7:41 Diplomy za bleskovky
prominte mi to za společnej nemela jsem moc casu tak je spolecní snad to neva


infor-o x-blog08

30. července 2008 v 11:56
Dalsí kolo x-blog08 zacne zítra cili ve ctvrtek 31.07.08 zatím papa lidičky

Stroskotání

30. července 2008 v 11:53styl přátele

30. července 2008 v 8:42
styl přátele

zm-zoufale manzelky

29. července 2008 v 9:53
Lynete po pracovní době večeří s Rickem. Když vtom tam vtrhnou dva muži se zbraněmi. A zavřou je v mrazáku, kde je 5 stupňů Celsia. Druhý den je najde Tom. Naštěstí oba v pořádku. Tom není ale ani trochu nadšený, že v mrazáku společně s Lynette našel i Ricka.

Gabriell byla nakupovat s Vernerem a koupila si šaty za 3.000 dolarů. A policista jí dal pokutu za špatné parkování. Nejdříve se s policistou pohádá, ale není jí to k ničemu platné.Susan hned ráno běží za Carlosem, zeptat se ho, zda neví kde je teď Mike. Carlos jí nejdřív nechce říct, kam Mike šel, ale nakonec jí prozradí, že šel k pramenům v parku Pinewood Halley, protože si potřeboval pročistit hlavu. Susan hned odjíždí za ním.

Edie s Carlosem a Travisem si plánují co budou dělat o víkendu, když v tom je z plánování vyruší příchod Travičova otce, který se vrátil z Keni a přijel si pro Travise. Carlos mu nabídne, že kdyby někdy potřeboval, že se s Edie o Travise moc rádi postarají.
Tom má naštěstí v restauraci kameru a tak ty lupiči byly natočeni. Když tu kazetu donesly na policii, tak si jí tam společně prohlédli a bylo tam i vidět, jak před přepadením Lynette s Rickem v poklidu večeřeli. Čehož si Tom samozřejmě všiml, ale nijak to nekomentoval.

Viktor vyhrál volby a stal se novým starostou ve Fairview. Gabriell mu skočí kolem krku a gratuluje mu. Zatím co Viktorovi všichni gratulují, s Gabriell se začne bavit jedna žena. Která jí pogratuluje k vítězství jejího snoubence a naznačí jí, že nyní pro ní začíná nový život. Že už nepatří mezi obyčejné lidi.

Edie naplánovala pro ni a Carlose víkend mimo město. Ale Carlos říká, že má moc práce. Což se Edie nechápe, jelikož ještě před hodinou, když plánovali s Travisem co budou dělat o víkendu, tak se o žádné práci nezmínil.
Lynette přijde do rezervace a chce mapu k pramenům. Hlídač jí ale nepovažuje za dostatečně vybavenou, aby se mohla vydat sama k pramenům. A tak jí tam nemůže nechat jít bez průvodce.
Tom pozve Ricka na oběd, aby se spolu lépe poznali. A hned se ho na rovinu zeptá, jestli spal s Lynette. Rick odpoví, že samozřejmě ne. Tom mu ale moc nevěří.

Rick: "Tome, vážně, k ničemu nedošlo."
Tom: "A k ničemu nedojde, protože dáš výpověď."
Rick: "Dám výpověď? Ne. Ne, ne. To neudělám. Jestli chceš, abych šel, vyhoď mě."
Tom: "To by se ti líbilo, co? Aby za tebe Lynette bojovala, zatímco já jsem ten žárlivý blbec, co nevěří své ženě. Ne. Musíš dát výpověď."
Rick: "Zůstanu tak dlouho, jak mě tam Lynette bude chtít. A v tomhle se nepleť. Ona mě tam chce."
Tom: "Příteli...Tohle sis nepromyslel, protože Lynette nikdy neopustí svoji rodinu. Takže to nejlepší, to úplně nejlepší, v co můžeš doufat, je, že ji přistihneš, až bude slabá, a zanecháš v jejím manželství ránu, která se bude hojit roky, ale...zahojí se. Protože já za ní budu stát a budu ji milovat tak, jako se ona bude nenávidět za to, co udělala. Pořád chceš zůstat?"


Edie daruje Travisi psa, který je z něj nadšený. Ale nemůže si ho vzít sebou domů, jelikož otec je alergický a tak se dohodne s matkou, že si ho u ní nechá a bude za ní jezdit časteji. (Přesně toho chtěla Edie docílit, jelikož jí je jasné, že Carlosovi mnohem víc než na ní záleží na Travičovi).


Dusan se svou průvodkyní byly už půl dne na cestě. Susan jí pořád vyprávěla o Ianovi a Mikovi. Večer, když postavily stany tak seděli u ohně.

Průvodkyně: "Hele, po vyslechnutí celého příběhu o Mikovi nemusím být génius, abych poznala, v čem je problém."
Susan: "V čem?"
Průvodkyně: "Ve vás. Nechcete být šťastná. Jste závislá na problémech. Když nejsou problémy, vytvoříte si je. Vyspíte se se svým bývalým, podvedete muže v kómatu a teď lezete po horách za mužem, který nemá ponětí, že za ním jdete. Kdo ví? Možná vás vezme zpátky. Ale jakmile se prach usadí, zase něco pokazíte, protože prostě neumíte...být... šťastná."

Druhý den, když se chce . . . vydat zase na cestu. Tak Susn není ve svém stanu a nechala tam jen vzka: Nenchci vaši "pomoc". Najdu Mika sama. Můžete mi snést věci. Susan.


Gabriell druhý den jede za tím policistou, který jí dal včera pokutu. A jelikož je teď první dámou Fairview, chce využít své moci. Ale Gabriell se její první den jak první dámy moc nevyvede a je odvezen a policii.Edie chce po otci Travise, aby se dohodli na společné péči, ale to on nechce. Začnou se kvůli tomu hádat a když Travisův otec celý rozřuzený opouští Ediin dům, potká Carlose. A svěřuje se mu, ž nechápe proč najdenou nyní chce Edie k soudu kvůli společnému opatrovnictví, když 8 let ho vídala jen 2 týdny v roce.
Rick řekne Lynette, že byl na obědě s Tomem a že se ho zeptal, jestli spolu spí. Rick Lynette řekne, že Tom na té videokazetě poznal jenom něco, co už je delší dobu zřejmé a jen oni dva si to nechtějí přiznat.

Rick: "Hele, vím, že nemůžu moc nabídnout..."
Lynette: "A já nemůžu nabídnout nic! Jsem zadaná! Bože!"Lynette začne hysterčit brečet.
Rick: "Skvělý, skvělý. Teď co, jsi naštvaná na mě?"
Lynette: "Jo, jsem naštvaná! Jsem, protože se mi naše večery líbily. Připadala jsem si sexy a šťastná a, bože, potřebovala jsem to. A teď je po všem. Zničil jsi to. Už tu nemůžeš pracovat."
Rick: "Vyhodíš mě?"
Lynette: "Ježiši. Mám jinou možnost?"
Rick: "Lynette. Lynette, prosím..."
Lynette: "Nedotýkej se mě! Musíš jít. Prosím, běž. Musíš hned jít. Běž. Jdi."

Susan se ztratila v lese a vedení parku teď po ní chce vyhlásit pátrání. Mike se jde ohlásit, že se vrátil od pramenů a odchází, když v tom uslyší o nějaké nešikovné ženě, která se ztratila a nedá mu to a zeptá se strážníka na její jméno.
Jerom přivede Gabriell z vězení k Viktorovi. Ten je na ní naštvaný za to jak se teď chová.

Viktor: "Byl jsem zvolen starostou. Očekávají se ode mě jisté věci. Jedna konkrétní je, že má budoucí žena nebude útočit na zaměstnance města."
Gabriell: "Byl hrubý. Zasloužil si to."
Viktor: "To mě nezajímá! Tvoje chování se odráží na mně a nemůžu dělat svoji práci, když mě neustále ztrapňuješ."
Gabriell: "Neustále? Dej mi jeden příklad kromě dneška."
Viktor: "Dobře, co jak jsi na mě skočila jako desetiletá holka při vyhlašování?"
Gabriell: "Jenom jsem se bavila, byla sama sebou. Myslela jsem, že to se ti líbí."
Viktor: "Líbí, v soukromí. Na veřejnosti se musíš chovat jako dospělá."
Gabriell: "Dobře. Omlouvám se, že jsem tě zklamala. Už se to nestane. Měla bych se jí obléknout. Nechci přijít pozdě na tu oslavu vítězství."


Lynette přijde z restaurace domů. A oznamuje Tomovi, že budou muset najít nového šéfkuchaře, protože Rick dal výpověď. Pak se jde Lynette vykoupat a v koupelně, když jí Tom nemůže vidět, tak začne plakat.


Carlos sedí večer s Edie v obývacím pokoji a Carlos vyrukuje stím, že slyšel, že chce zažádat o společné opatrovnictví. A nechápe proč to chce udělat, jelikož bydlí s Travisem daleko od sebe a pro takového kluka pořád měnit prostředí není dobré.

Edie: "Proč jsi tak negativní? Myslela jsem, že z toho budeš nadšený."
Carlos: "Jen se tě chci zeptat, je to vážně v nejlepším zájmu Traverse? Děti potřebují pevné zázemí."
Carlos: "Vím, že ti chybí...a vím, že se bojíš samoty, ale já tu pro tebe budu."
Edie: "Jo, jednou za dva týdny."
Carlos: "Ne. Vážně tu pro tebe budu. A udělám tě šťastnou."
Edie: "Neříkej to, jestli to nemyslíš vážně, Carlosi."
Carlos: "Myslím."

Mike najde druhý den ráno Susan v parku.

Susan: "Miku. Vymknula jsem si kotník."
Mike: "Fajn.Protože teď můžu udělat tohle." A políbí Susan.Každý může skončit jako oběť...raněný činy druhých. Ale ať už škody napáchá mazaná exmanželka...nebo rána způsobená objektem naší touhy...přijde čas, kdy se musíme sebrat a pokračovat v cestě. A pokud nemůžeme, pak se můžeme jen modlit... za záchranu.


neco o h2o

29. července 2008 v 9:14
Rikki Chadwick (Cariba Heine) - Prostřední dítě ze tří, Rikki, je mořská panna také.Byla nová dívka v sousedství a byla považována za odlišnou a rebelskou. Rikki se jako první stala mořskou pannou, když byla zasažena vodou v parku z postřikovače. Rikki má silný dobrodružný charakter a je schopna plně se chopit možností. V průběhu řady, Zane a Rikki rozvíjejí pocity... Rikki jako poslední objevila svou moc. Dokáže ohřát vodu, nebo cokoliv s obsahem vody. V 2. sérii, Rikki vyvíjí mimořádné schopnosti, které jí umožní začít přivolat oheň a blesky.
Cleo Sertori (Phoebe Tonkin) - Nejmladší ze tří, Cleo, se také stála mořskou pannu, jako Emma a Rikki. Zatímco zpočátku měla strach z plavání a z její nové moci, její přátelé jí pomohli překonat tuto překážku, a Cleo je později schopna přijmout změny. Jako první se stala mořskou pannu, když se koupala ve vaně. Na rozdíl od Emmy, je často nešikovná, nejistá, a trochu plachá. Je nejvíce "holčičí" ze tří vedle Emmy. Ke konci 1. řady, Lewis a Cleo tvoří vztah, který však nebude trvat dlouho, Cleo má s Lewisem přestávky, protože tvrdí, že je příliš "přiléhající", v blízkosti začátku 2. série. Na konci 2. série, Lewis zachrání Cleo od zachycení ve žraločím útesu, opustí Charlotte a znovu oživí jejich vztah. Cleo má moc pohybovat s vodou do libovolného tvaru, stejně jako možné ovládat ji. V 2. sérii Cleo, jako Emma a Rikki vyvinou novou sílu a ona dostane moc nad větrem.
Charlotte Watsford (Brittany Byrnes) - Charlotte je nová holka ve městě a je soupeřící dívka během 2. série. Umí různé formy umění, vědy a chtěla by se stát Lewisovou holkou po Cleo. Nesnáší Cleo, stejně jako Rikki a Emmu, které ji nenávidí také, a nelíbí se jim ještě více dokonce poté, kdy se stává čtvrtou mořskou pannu později v 2. sérii, ozbrojená se schopnostmi na všechny tři dívky. Charlotte se nakonec ukázala, jako vnučka Gracie, jedna z původních tří mořských pann které před 50 lety vydaly své schopnosti. Na konci 2. série se stává stále více žárlivá na Cleo a žádá Lewise, aby přestal mluvit s ostatními dívkami, z toho se Cleo cítí opuštěná. Charlotte se chce se pomstít tak, že plánuje Emmě, Rikki a především Cleo, aby ztratily jejich ocasy a schopnosti, takže Lewis by se měl pečovat pouze o ni, ale nakonec je to ta, která ztratí vše, včetně její schopnosti.

Zane Bennett (Burgess Abernethy) - Zane je místní zlý chlapec, a zdá se, že si myslí, že si může vystačit na cokoliv, protože jeho otec je bohatý. Zdá být arogantní, ale je vidět, že má i měkčí stranu. Chce zoufale zapůsobit ne jeho otce, místního pozemního vývojáře Harrisona Bennetta, který je arogantní ještě více. Poté, co zůstane v pasti na ztroskotané lodi, když ho zachránila Emma, a Zane vidí konec ocasu, než je schopna proklouznout. Kvůli tomu, se Zane stává posedlým hledáním "příšerky". Později Zane požádá Cleo, aby mohl udělat nějaké výzkumy v mořském parku, kde pracuje. Rodiče Cleo myslí, že Cleo má přítele. Kim vyfotí Lewise a Cleo při objímání. Později říká, že Zane a Cleo se chtějí vzít. Zane a Cleo se objevili v mořském parku, když se snaží pomáhat nemocnému delfínovi. Rodiče a přátelé zjistili, že se nechtěli vzít. Později v 1. sérii, Zane a Rikki rozvíjejí pocity vůči sobě navzájem. I když se později rozejdou kvůli je "přílišné odlišnosti", ale znovu oživí svůj vztah v 2. sérii poté, co Zane zjistí, že holky jsou stále mořské panny. Zane se stává spíše za podporu přítele v 2. sérii.

Lewis McCartney (Angus McLaren) - Lewis byl přítel Cleo, když jim bylo pět, a poté, "transformaci", také se spřátelil s Rikki a Emmou. Je akademicky nadaný, myslí na sebe jako vědec a má vášeň pro rybaření. Zamiloval se do Cleo. Po události z prvního úplňku z 2. série, Cleo má přestávky s Lewisem. Jejich přátelství, ale zůstalo trochu v rozpacích. Lewis rozvíjí přátelství s Charlotte, s novou holkou, která má náklonost k Lewisovi a stává se jeho přítelkyní. Na konci 2. série, Lewis náhle opustí Charlotte kvůli svému chování vůči ostatním dívkám, především Cleo. Poté, co mu pomůže Cleo ze žraločí útes, se dostanou zpátky dohromady.
Slečna Louise Chathamová (Christine Amor & Teri Haddy (mladá slečna Chatham) - Louise Chathamová je tajemná starší žena, která se s Cleo setkala při práci v mořského parku.Ona radí Cleo a varuje je o účincích a úplňku. Později je její loď je prohlášena za nezpůsobilou a Emma ji vyzývá, aby zůstala u ní. Nicméně, slečna Chathamová se tam vplíží v noci a odjede s lodí. Po hádce na lodi se Zanem, utrpí srdeční záchvat a je přijata do nemocnice. Dříve než se přejde k odchodu do důchodu obytných domů, ukazuje na holky, že také jednou byla mořská panna, a také naznačila, že existuje způsob, jak se vzdát svých schopností.